HANDEC FEST 2020 nově mezi sportovními halami

 

Zatímco u Pána prstenů se spojily dvě věže, tak na HANDEC FEST 2020 se spojily dvě sportovní haly. Opravdu? Hudební program se uskuteční nově mezi sportovními halami ve sportovním areálu v Kuřimi. 

Zatímco u Pána prstenů se spojily dvě věže, tak na HANDEC FEST 2020 se spojily dvě sportovní haly. Opravdu? Hudební program se uskuteční v sobotu 22. srpna 2020 nově mezi sportovními halami ve sportovním areálu v Kuřimi (ulice Sportovní). Letos bude mimořádně vstup zdarma.

Těšit se můžete na 6 rockových kapel a 2 paralelní stage s non-stop živou muzikou - stage [A] před sportovní halou a stage [B] před zimním stadionem. Program a časy koncertů kapel najdete na "Lineup".

Zábavou bude ale nejen dobrá muzika. Navštěvníci se mohou potěšit také návštěvou sousedního koupaliště Wellness Kuřim, dobrým občerstvením a výčepy pivovarů Pernštějn a Černá Hora. Zábavu pro rodiny s dětmi tvoří skákací atrakce, soutěže o ceny, tombola, fotokoutek nebo RC autíčka.

Doprovodný program tvoří také mezinárodní turnaj Festival házené - Turnaj partnerských měst, který se koná ve sportovní hale a na stadionu, zatímco na zimním stadionu mohou návštěvníci navštívit exhibiční programy krasobruslení a ledního hokeje.

Vstupné je zdarma. Pořadatelé v nelehké době plné nejistoty pro kulturní akce nemohou spustit předplatné, které obvykle tvoří polovinu z prodeje vstupenek, proto se rozhodli, že vstup bude letos mimořádně volný. Pouze budou návštěvníci označováni páskami kvůli dodržení maximálního povoleného limitu 1000 návštěvníků. Vaše dobrovolné příspěvky u výčepů půjdou na mládežnický sport.

Pořádá Sportovní klub Kuřim, z.s. ve spolupráci se Zimní stadion Kuřim s.r.o., za podporu děkujeme Wellness Kuřim, městu Kuřim a dalším partnerům.

obj/effects/bannervpravo/1/logo_HANDECFEST.png

Připojte se

 

Chcete odebírat novinky?

Zanechte nám svůj email a nic vám neunikne!


Máte dotaz, nové zprávy?

Nebojte se a napište nám!

napsat vzkaz

HANDec FEST - Rockové rozloučení s prázdninami.