Rezervujte si termín na osmičkový HANDEC FEST

Osmý ročník festivalu HANDEC FEST 2021 se uskuteční tradiční poslední prázdninovou sobotu. Místem konání bude stejně jako vloni na rozlehlé prostranství parkoviště před sportovní halou.

Osmička symbolizuje tvarem návrat, proto line-up letošního ročník bude pohledem do minulosti. Hudební program bude výběrem orientován na revivalové kapely legend rockové muziky. Ať už se budeme u stage bavit v rouškách či bez roušek, věříme, že si znovu všechna hudební vystoupení společně užijeme.

Hudební program se uskuteční v sobotu 28. srpna 2020 mezi sportovními halami ve sportovním areálu v Kuřimi (ulice Sportovní). Zábavou bude ale nejen dobrá muzika. Návštěvníci se mohou potěšit také návštěvou sousedního koupaliště Wellness Kuřim, dobrým občerstvením a výčepy pivovaru Černá Hora, který je znovu partnerem akce. Zábavu pro rodiny s dětmi tvoří skákací atrakce, soutěže o ceny, tombola, fotokoutek nebo RC autíčka. Doprovodný program tvoří také mezinárodní turnaj Festival házené - Turnaj partnerských měst, který se koná ve sportovní hale a na stadionu.

Green Day revival

obj/effects/bannervpravo/1/logo_HANDECFEST.png

Připojte se

 

Chcete odebírat novinky?

Zanechte nám svůj email a nic vám neunikne!


Máte dotaz, nové zprávy?

Nebojte se a napište nám!

napsat vzkaz

HANDec FEST - Rockové rozloučení s prázdninami.