HANDEC FEST 2018

Kuřimský HANDEC FEST má své stálé místo v kalendáři - vždy poslední srpnovou sobotu (25. srpna 2018) od 15 hodin na nádvoří kuřimského Zámku.

Moderátoři zahaují od 15 hodin doprovodný program se zábavnými soutěžemi na zahradě kuřimského zámku, kde je přístup zdarma. Na malém pódiu začne představení divadla s Vojtou Polanským ml., které pobaví malé i velké. Pro rodinnou zábavu je připraven také fotokoutek, 3D virtuální realita, RC auta, soutěže o ceny a skákací atrakce. Odpočinout můžete také u dobrého jídla a dalšího občerstvení.

LINEUP rockového programu:

16.00 TŘETÍ ZUBY 

Dokonale zruční hudební matadoři z Boskovic otevřou program festivalu. Díky nim ožijí legendy hard rocku let sedmdesátých jako Deep Purple, Jimi Hendrix, Carlos Santana, Led Zeppellin, Uriah Heep nebo Jethro Tull. Repertoár pochází z období dřevních sedmdesátých let, tedy historie rockové muziky, což se stalo důvodem pro pojmenování kapely, o které čti v článku.

17:30 VANUA2 

Rytmika legendárného Blue Effectu tvoří základ kapely, která osciluje mezi rockovou hudbou a world music. Skvělý „sealovský“ hlas zpěváka Yannicka, hudba plná energie a plného zápalu, vynikající hráčské schopnosti všech členů, to je záruka výborné muziky. Důkazem je singl Bridge Me Out

19.00 KAMIL STŘIHAVKA & LEADERS! 

Jedna z největších legend české rockové scény Kamil Střihavka vystoupí se svou doprovodnou kapelou a songy Země vzdálená, Černá růže, Když se snáší déšť a další nezapomenutelné hity. Kamila doprovodí čtveřice špičkových hudebníků: žádná béčka, pět rockových lídrů.  

Jedna z největších legend české rockové scény Kamil Střihavka vystoupí se svou doprovodnou kapelou, se kterou hraje od roku 2007. Hity jako Země vzdálená, Černá růže, Když se snáší déšť a spousta dalších. Nenapodobitelného zpěváka doprovází čtveřice špičkových hudebníků. Žádná béčka, ale pět rockových lídrů.  Jedna z největších legend české rockové scény Kamil Střihavka vystoupí se svou doprovodnou kapelou, se kterou hraje od roku 2007. Hity jako Země vzdálená, Černá růže, Když se snáší déšť a spousta dalších. Nenapodobitelného zpěváka doprovází čtveřice špičkových hudebníků. Žádná béčka, ale pět rockových lídrů.  

20:30 DUKLA VOZOVNA 

Punk - rocková sestava z Pardubic Rytmika má nové album "Sen nezbedného punka", ve kterém pestré texty a dunění rytmů doplňuje double harmonika. Avantgardní pódiová vystoupení jsou typická výrazným líčením, parukami či jinými úlety. Shlédněte klip Květina.  

22:30 HUDBA PRAHA & MICHAL AMBROŽ 

Hudba Praha je pokračováním kapely Jasná Páka vzniklé v roce 1981 kolem kytaristy a song-writera Michala Ambrože. Pestrá směsice pub-rocku s punkovými texty okořeněného charakteristickými ječivými dívčími sbory ji nasměrovaly do síně slávy českého big-bítu. 

00:00 LIDOPOP 

Lidopop hraje garage-bigbeat a je stálice brněnské klubové scény. Novým albem se vrací ke kořenům své generace, tedy ke stylu grunge. Zpívající baskytarista Martin „Kudla“ Kudlička  (moderátor Rádia Beat) a bubeník Luboš „Lubinho“ Rašovský (ex Ultrazvuk…) a kytarista Libora „Mikeš“ Mikoška (ex Narvan, Laputa…) se do Kuřimi vrací podruhé. 

obj/effects/bannervpravo/1/logo_HANDECFEST.png

Připojte se

 

Chcete odebírat novinky?

Zanechte nám svůj email a nic vám neunikne!


Máte dotaz, nové zprávy?

Nebojte se a napište nám!

napsat vzkaz

HANDec FEST - Rockové rozloučení s prázdninami na nádvoří kuřimského zámku nejen pro příznivce bigbítu.

image