HANDEC FEST 2022

Kuřimský HANDEC FEST se od roku 2013 koná vždy poslední prázdninovou sobotu. Letošní ročník se uskuteční v sobotu 27. srpna 2022 od 17 hodin u sportovní haly v Kuřimi a má připraven následující lineup:

17.30 - 18.30 KUDLA s kapelou v krabici

Brněnský písničkář a moderátorský hlas rádia BEAT Martin Kudlička je muzikantský showman, který vystupoval na HANDEC FESTu v předchozích letech jako zpěvák kapel Lidopop nebo Zadáci, více.

19.00 - 20.15 VLTAVA

Kapela Vltava kolem zpěváka a kytaristy Roberta Nebřenského, herce známého z divadla Sklep, je oblíbená pro poetický styl. Proslavila se řadou legendárních skladeb jako Marx, Engels, Beatles... více.

20:45 - 22:00 LAURA a její tygři

Laura získala na kráse s energickou zpěvačkou Luckou Bakešovou, ale jinak vše zůstává při starém - jazzová elegance, černé brýle, bílé košile, funky drive a soulová naléhavost, více

22.30 - 23.30 MANIAC

Maniac chystá energickou "show s tancem", kterou si získal přízeň fanoušků nejen v Kuřimi. Našlápnutá parta s bratry Barešovými jsou srdcovka, která vás roztančí a uzavře program HANDEC FESTu, více

Jedna z největších legend české rockové scény Kamil Střihavka vystoupí se svou doprovodnou kapelou, se kterou hraje od roku 2007. Hity jako Země vzdálená, Černá růže, Když se snáší déšť a spousta dalších. Nenapodobitelného zpěváka doprovází čtveřice špičkových hudebníků. Žádná béčka, ale pět rockových lídrů.  Jedna z největších legend české rockové scény Kamil Střihavka vystoupí se svou doprovodnou kapelou, se kterou hraje od roku 2007. Hity jako Země vzdálená, Černá růže, Když se snáší déšť a spousta dalších. Nenapodobitelného zpěváka doprovází čtveřice špičkových hudebníků. Žádná béčka, ale pět rockových lídrů.  

 

Zábava na dosah ruky

Pro rodinnou zábavu je připraven také fotokoutek, RC auta, soutěže o ceny a skákací atrakce. Odpočinout můžete u dobrého jídla a občerstvení. Připraveny jsou výčepy Černá Hora. Doprovodný program je Festival házené ve sportovní hale.

Příchod na HANDEC FEST můžete spojit také s návštěvou koupaliště a aquaparku Wellness Kuřim prakticky na stejném místě.

obj/effects/bannervpravo/1/logo_HANDECFEST.png

Připojte se

  

Chcete odebírat novinky?

Zanechte nám svůj email a nic vám neunikne!


Máte dotaz, nové zprávy?

Nebojte se a napište nám!

napsat vzkaz

HANDec FEST - Rockové rozloučení s prázdninami.

image