Novinky

Rezervujte si termín na osmičkový HANDEC FEST

Osmý ročník se uskuteční v sobotu 28. 8. na prostranství před sportovní halou. Osmička symbolizuje tvarem návrat, proto letošní lineup bude pohledem do minulosti.

Jaký byl HANDEC FEST 2020? Poprvé mezi halami

Díky všem za krásnou atmosféru letošního ročníku – všem rockově dobře naladěným návštěvníkům a skvělým kapelám za energická vystoupení. Za nás určitě zážitek.

U2 Stay revival rozezní irskou legendu

U2 je úhelný kámen rockové hudby. Pecky zazní v podání U2 Stay revivalu, s nimiž se dostaví alter ego irských hvězd Bono Vox, The Edge, Adam Clayton a Larry Muller Jr.

The Last Revolution přivezou Green Day

Kapela spustí největší hity od Green Day, ale prosazuje se úspěšně také smrští vlastních energických vypalovaček pod názvem The Last Revolution.

RC auta a další zábava pro celou rodinu

Nejen dobrá muzika zabaví návštěvníky, kteří najdou cestu na letošní HANDEC FEST. Vyzkoušet si můžete sílu střelby na bránu nebo akční závody autíček.

Pražský lollipop-punk Maniac se vrací

Jednou z kapel, která si získala nadšené fanoušky v předchozích ročnících, je energická sestava Maniac a jejich show s tancem. Jak se vám líbí nový styl?

Vodácká kulturní úderka Zadáci zaručeně pobaví

Brněnská vodácká úderka Zadáci řadu let sbírá popularitu díky hudební disciplíně zvané „river music“. Inspiraci nachází v hluboké pokladnici světového rocku.

Punková energie Pořád stejně jako půlnoční nálož

Kapela Pořád stejně nabízí vlastní tvorbu s energickou kytarou usazenou do melodické linky písní. Je punk pořád stejný nebo pokaždé jiný?

Novinkou vratný kelímek se sportovním motivem

Zálohované kelímky jsou více šetrné k přírodě a pomáhají snižovat produkci plastových odpadů. Kelímek by mohl být pěkným suvenýrem pro návštěvníky.

Připojte se

 

Chcete odebírat novinky?

Zanechte nám svůj email a nic vám neunikne!


Máte dotaz, nové zprávy?

Nebojte se a napište nám!

napsat vzkaz

HANDec FEST - Rockové rozloučení s prázdninami.