Novinky

Jaký byl HANDEC FEST 2020? Poprvé mezi halami

Díky všem za krásnou atmosféru letošního ročníku – všem rockově dobře naladěným návštěvníkům a skvělým kapelám za energická vystoupení. Za nás určitě zážitek.

U2 Stay revival rozezní irskou legendu

U2 je úhelný kámen rockové hudby. Pecky zazní v podání U2 Stay revivalu, s nimiž se dostaví alter ego irských hvězd Bono Vox, The Edge, Adam Clayton a Larry Muller Jr.

The Last Revolution přivezou Green Day

Kapela spustí největší hity od Green Day, ale prosazuje se úspěšně také smrští vlastních energických vypalovaček pod názvem The Last Revolution.

RC auta a další zábava pro celou rodinu

Nejen dobrá muzika zabaví návštěvníky, kteří najdou cestu na letošní HANDEC FEST. Vyzkoušet si můžete sílu střelby na bránu nebo akční závody autíček.

Pražský lollipop-punk Maniac se vrací

Jednou z kapel, která si získala nadšené fanoušky v předchozích ročnících, je energická sestava Maniac a jejich show s tancem. Jak se vám líbí nový styl?

Benefiční ročník festivalu - vstupné je zdarma

Letošní ročník se koná v nejisté době. Pořadatelé zvou návštěvníky vstupem zdarma. Vaše dobrovolné příspěvky půjdou na mládežnický sport.

Vodácká kulturní úderka Zadáci zaručeně pobaví

Brněnská vodácká úderka Zadáci řadu let sbírá popularitu díky hudební disciplíně zvané „river music“. Inspiraci nachází v hluboké pokladnici světového rocku.

HANDEC FEST 2020 nově mezi sportovními halami

Zatímco u Pána prstenů se spojily dvě věže, tak na HANDEC FEST 2020 se spojily dvě sportovní haly. Opravdu? Program se koná nově mezi halami ve sportovním areálu.

Punková energie Pořád stejně jako půlnoční nálož

Kapela Pořád stejně nabízí vlastní tvorbu s energickou kytarou usazenou do melodické linky písní. Je punk pořád stejný nebo pokaždé jiný?

Novinkou vratný kelímek se sportovním motivem

Zálohované kelímky jsou více šetrné k přírodě a pomáhají snižovat produkci plastových odpadů. Kelímek by mohl být pěkným suvenýrem pro návštěvníky.

10 tipů pro Kuřim a okolí při cestě na HANDEC FEST

Než se zaparkuješ na HANDEC FEST, máme pár tipů na výlety do okolí. Kde se osvěžit? Kam se projít? Kde přespat? Poznat můžeš i temné stránky města.

Připojte se

 

Chcete odebírat novinky?

Zanechte nám svůj email a nic vám neunikne!


Máte dotaz, nové zprávy?

Nebojte se a napište nám!

napsat vzkaz

HANDec FEST - Rockové rozloučení s prázdninami.