Novinky

Vltava si 36 let drží svou osobitou poetiku

Jednou z kapel, které přijedou zahrát na Handec Fest 2022, je Vltava. Sestava kolem zpěváka a kytaristy Roberta Nebřenského, herce známého z divadla Sklep, je oblíbená pro svůj poetický styl.

Kudla s kapelou v krabici

Brněnský písničkář a moderátorský hlas rádia BEAT Martin Kudlička je muzikantský showman, který v Kuřimi bavil publikum v předchozích ročnících jako zpěvák kapel Lidopop nebo Zadáci.

Laura a její tygři: Žár stále trvá, slyšte

Legendární Laura nedorazí se zpěvačkou Luckou Bakešovou, která se stane maminkou, ale nově s Terezou Hálovou. Jinak vše zůstává při starém - jazzová elegance, černé brýle, bílé košile, funky drive a soulová naléhavost.

Pražský lollipop-punk Maniac se vrací

Jednou z kapel, která si získala nadšené fanoušky v předchozích ročnících, je energická sestava Maniac a jejich show s tancem. Jak se vám líbí nový styl?

RC auta a další zábava pro celou rodinu

Nejen dobrá muzika zabaví návštěvníky, kteří najdou cestu na letošní HANDEC FEST. Vyzkoušet si můžete sílu střelby na bránu nebo akční závody autíček.

10 tipů pro Kuřim a okolí při cestě na HANDEC FEST

Než se zaparkuješ na HANDEC FEST, máme pár tipů na výlety do okolí. Kde se osvěžit? Kam se projít? Kde přespat? Poznat můžeš i temné stránky města.

Připojte se

  

Chcete odebírat novinky?

Zanechte nám svůj email a nic vám neunikne!


Máte dotaz, nové zprávy?

Nebojte se a napište nám!

napsat vzkaz

HANDec FEST - Rockové rozloučení s prázdninami.