The Last Revolution přivezou Green Day

Kapela Green Day Revival spustí největší hity od Green Day, ale prosazuje se úpěšně také smrští vlastních energických vypalovaček pod názvem The Last Revolution.

Kapela Green Day Revival vznikla v roce 2014 v obsazení: Jakub Odvárka (basová kytara), Jan Pospíšil (zpěv a bicí), Petr Pospíšil (vokály a kytara) a Jan Langfelner (kytara a vokály). První koncert kapela odehrála na Zahradní slavnosti na Chotěborkách, na kterou za pouhé dva týdny nazkoušela repertoár o patnácti skladbách. Po této akci začala kapela aktivně zkoušet a do konce roku 2014 odehrála ještě dva koncerty.

 
V roce 2015 se kapela začala rozjíždět stále dál. V tomto roce odehrála dalších 14 koncertů. Repertoár kapely se rozšířil o dalších pár skladeb. Dohromady jich bylo více jak 40.
 
V roce 2016 se kapela rozjela ještě více. Velkým úspěchem byla výhra na Polském festivalu v Kamenné Hoře. Také začali vznikat první vlastní skladby, které složil Jan Pospíšil, a to Hvězdy a Sny. Tyto skladby se ale zatím na koncertech nehrály. Tento rok kapela odehrála 23 koncertů. Ke kapele se také připojil další člen kapely, manažer Petr Čtvrtečka.
 
Rok 2017 byl nejúspěšnější na počet odehraných akcí, kterých bylo úžasných 40. Do repertoáru se již zapojily i vlastní skladby pod názvem kapely The Last Revolution (Je to dál, Hvězdy, Sny, Dokud ti síly nedojdou a další), které se již hrály i na koncertech. V tomto roce s kapelou odehrál i několik koncertů i bubeník Filip Petira, který se s kapelou zúčastnil i Pražské soutěže kapel. Kapela také začala aktivně shánět nového člena kvůli plánovanému odchodu Jana Langfelnera. V létě tohoto roku se také pracovalo na nahrávání studiového alba pod názvem „Ještě to nevzdávej“. Nahrávání proběhlo ve studiu v Úpici. 
 
V roce 2018 jsme vydali vlastní album. Do budoucnosti bude tvorba kapely směřovat více k vlastní tvorbě. A současně rozvíjet Green Day revival a hrát největší hity od Green Day.
Váš team The Last Revolutin & Green Day revival.
Více zde: https://www.green-day-revival.cz/

Kapela Green Day Revival vznikla v roce 2014 a o rok později už sehrála desítky koncertů, když se repertoár se rozšířil na více jak 40 skladeb. V roce 2016 byla velkým úspěchem výhra na polském festivalu v Kamenné Hoře. Také začali vznikat první vlastní skladby, které složil Jan Pospíšil. Rok 2017 byl nejúspěšnější na počet odehraných akcí, kterých bylo úžasných 40. Do repertoáru se již zapojily i vlastní skladby pod názvem kapely The Last Revolution (Je to dál, Hvězdy, Sny, Dokud ti síly nedojdou a další), které se již hrály i na koncertech. V létě tohoto roku se také pracovalo na nahrávání studiového alba pod názvem „Ještě to nevzdávej“. Nahrávání proběhlo ve studiu v Úpici.  V roce 2018 vydali kluci vlastní album kapely The Last Revolution s vlastní tvorbou jako Čas žít nebo Zdá se mi a další. A současně nadále rozvíjí Green Day revival, kde dělají radost svým uměním skvěle zahrát největší hity od Green Day.

Nenechte si na HANDC FESTu ujít The Last Revolutin & Green Day revival. Banda ze severu se v Kuřimi divákům představí podruhé. Jejich dravá energie je sázkou na jistotu.

 

obj/effects/bannervpravo/1/logo_HANDECFEST.png

Připojte se

  

Chcete odebírat novinky?

Zanechte nám svůj email a nic vám neunikne!


Máte dotaz, nové zprávy?

Nebojte se a napište nám!

napsat vzkaz

HANDec FEST - Rockové rozloučení s prázdninami.