Často kladené dotazy

Jak se na HANDEC FEST dostat?

Festival se koná na zámeckém nádvoří. Zámek najdete v Kuřimi na ulici Křížkovského na jihozápadním okraji města (při příjezdu od Čebína/Tišnova a Jinačovic/Bystrce) - mapu najdete na Google zde nebo Mapy.cz zde.

Z Brna je to k nám opravdu blízko. Z Králova Pole autem či vlakem jste v Kuřimi za 10 minut. Spoje navíc jezdí i v sobotu každou hodinu. Pojedete-li vlakem či autobusem, od nádraží v Kuřimi je to pouze 10 minut chůze.

Kde zaparkovat?

Pojedete-li autem od Brna či od Svitav, pak doporučujeme zaparkovat na Náměstí 1. května, parkoviště u OD Albert, odkud se bez problémů dostanete (500 metrů chůze). Při příjezdu od Tišnova nebo od Bystrce pak na ulici Křížkovského nebo z ulice Tišnovská u statku. Kapely najíždí k bráně z ulice Tišnovská - odbočka přímo ke kostelu. Zde jsou vyhrazená místa pro účinkující.

Co koupit na jídlo a na pití?

Nabídka občerstvení na místě je bohatá - od tradičních domácích klobás, masa na grilu, poctivého guláše z divočáka až po sladké palačinky a další dobroty. Na baru najdete širokou nabídku nealkoholických nápojů, točeného piva, dobrého moravského vína či nejrůznějších alkoholických nápojů. Nechybí ani čerstvě namleté zrnkové espresso či výběr nejrůznějších pitíček pro děti. Z toho důvodu není dovoleno přinášet s sebou do areálu žádné vlastní nápoje (jídlo povoleno).

Mohu do areálu se psem?

Hlučné prostředí festivalu je pro zvířata stresující a s ohledem na jejich zdraví a bezpečnost návštěvníků není vstup psům a jiným zvířatům povolen. Nádvoří je obvykle zaplněné, takže procházející si jich nemusí všimnout. Hrozí tak nepříjemná kolize se zvířetem. Nechejte domácí mazlíčky raději odpočívat doma.

Připojím se na wifinu?

Nádvoří zámku není pokryto bezdrátovým připojením. Internetové připojení prostřednictvím Wi-Fi je umožněno návštěvníkům klubu Escape, který se nachází uvnitř v budově Zámku.

Jak je zajištěna bezpečnost?

O vaši bezpečnost se jako každý rok budou starat security profesionálové z bezpečnostní agentury, jejichž služby jsou zajišťovány po celém areálu až do samotného ukončení akce.

Je přísně zakázáno vnášet do areálu jakékoli skleněné nádoby, zbraně jakéhokoli druhu, psychotropní látky, hořlaviny a pyrotechnické předměty, laserová ukazovátka a filmové kamery.

K čemu slouží identifikační pásky?

Pro návštěvníky platí základní pravidlo: identifikační pásek, který obdržíte na vstupu, během konání akce rozhodně nesundávejte. Pásek na zápěstí slouží jako kontrola, bez které nebudete vpuštěni. Slouží jako kontrola při opuštění areálu. V případě nemožnosti prokázat se platným náramkem, bude vyveden bezpečnostní službou.

Související:

obj/effects/bannervpravo/1/logo_HANDECFEST.png

Připojte se

 

Chcete odebírat novinky?

Zanechte nám svůj email a nic vám neunikne!


Máte dotaz, nové zprávy?

Nebojte se a napište nám!

napsat vzkaz

HANDec FEST - Rockové rozloučení s prázdninami na nádvoří kuřimského zámku nejen pro příznivce bigbítu.