Novinky

Pivovar Černá Hora novým partnerem festivalu

Po pěti letech přichází změna hlavního partnera. Návštěvníci se mohou těšit na novou nabídku piva, která jim zpříjemní pobyt na Handec Festu.

Třetí Zuby - sázka na rockovou jistotu

Hudebně zruční "mazáci" z Boskovic otevřou program. Repertoár Třetí zuby čerpají z období dřevních dob hard rocku.

Jaký byl HANDEC FEST 2017

Děkujeme všem návštěvníkům za další báječný ročník - jste to nejlepší publikum, které umí na zámeckém nádvoří vytvořit skvělou atmosféru a těšíme se s vámi na příští HANDEC FEST 2018.

S Emotikonem se vrací UDG k rockovému zvuku

Severočeská kapela UDG je jednou z nejlepších kapel současnosti a stálicí televizních hudebních stanic. Album Emotikon jeho rockový zvuk zdobí.

Precedens znovu vstal jako Fénix z popela

V omlazené sestavě špičkových hudebníků zahraje PRECEDENS skladby jako Doba ledová či Soumrak bohů, jimž vévodí fenomenální hlas zpěvačky Ivy Marešové.

Jak ZakázanÝovoce chutná? Zahraje Díky vám!

Punkrocková kapela ZakázanÝovoce hraje více než 12 let. Od května 2016 hraje s novou sestavou. Přesvědčte se, jak jim to šlape se songy z nového alba Díky vám!

Rocková show s Judas Priest Revival o půlnoci

O pořádnou dávku klasického rocku nebudou ochuzeni ani půlnoční návštěvníci festivalu. Judas Priest Revival se řadí mezi špičku revivalové scény.

My jsme folklór, hlásí 12:PIET

Slovácký world music v punkovém podání čtyřčlenné party nezmarů z "Dvanástpět" je originální každým coulem a rozhodně stojí za to vidět živě.

Lineup ročníku 2017 odhalen. Kdo zahraje?

Punk-rockové a bigbítové mraky se zase začínají stahovat na kuřimským zámkem. Do Kuřimi se na HANDEC FEST valí smršť kapel, které ji zkropí decibely. Kdo bude tahákem ročníku 2017? Nenech si ujít UDG, ZakázanÝovoce, Precedens a další.

Připojte se

 

Chcete odebírat novinky?

Zanechte nám svůj email a nic vám neunikne!


Máte dotaz, nové zprávy?

Nebojte se a napište nám!

napsat vzkaz

HANDec FEST - Rockové rozloučení s prázdninami.