Novinky

Precedens znovu vstal jako Fénix z popela

V omlazené sestavě špičkových hudebníků zahraje PRECEDENS skladby jako Doba ledová či Soumrak bohů, jimž vévodí fenomenální hlas zpěvačky Ivy Marešové.

Jak ZakázanÝovoce chutná? Zahraje Díky vám!

Punkrocková kapela ZakázanÝovoce hraje více než 12 let. Od května 2016 hraje s novou sestavou. Přesvědčte se, jak jim to šlape se songy z nového alba Díky vám!

Rocková show s Judas Priest Revival o půlnoci

O pořádnou dávku klasického rocku nebudou ochuzeni ani půlnoční návštěvníci festivalu. Judas Priest Revival se řadí mezi špičku revivalové scény.

My jsme folklór, hlásí 12:PIET

Slovácký world music v punkovém podání čtyřčlenné party nezmarů z "Dvanástpět" je originální každým coulem a rozhodně stojí za to vidět živě.

Lineup ročníku 2017 odhalen. Kdo zahraje?

Punk-rockové a bigbítové mraky se zase začínají stahovat na kuřimským zámkem. Do Kuřimi se na HANDEC FEST valí smršť kapel, které ji zkropí decibely. Kdo bude tahákem ročníku 2017? Nenech si ujít UDG, ZakázanÝovoce, Precedens a další.

Brána se zavřela, Handec Fest 2016 je za námi

Jaký byl letošní ročník? Připomeňte si výbornou atmosféru u fotek a video záznamů z festivalu. Příští rok znovu poslední prázdninovou sobotu na viděnou!

Gate Crasher odhalí vály z nového alba #nevynechas (2016)

Před půlnocí je připravena nálož decibelů Gate Crasher, kteří představují další z vrcholů festivalu. Hardrocková parta hrála na megakoncertech se zahraničními hvězdami. V Kuřimi zahrají z nového alba #nevynecháš!

Prague Conspiracy rozjedou rockovou show (2016)

Jedna z nejnadějnějších kapel české rockové scény nabídne nadupanou pop-punkovou show v čele s provokující zpěvačkou Anetou.

Tichá dohoda - Achtung 30! (2016)

Tichá dohoda byla v devadesátých letech zjevením rockové scény. Letos kapela oslaví 30. narozeniny.

Laura a její tygři: Žár trvá už třicet let (2016)

Legendární Laura letos slaví 30. výročí, ale vše zůstává při starém - jazzová elegance, černé brýle, bílé košile, funky drive a soulová naléhavost.

HANDEC FEST 2015 získal ocenění KUKUČ

HANDec Fest 2015 byl vyhlášen jako vítěz ceny KUKUČ v kategorii koncepce a dramaturgie kulturní akce.

Připojte se

 

Chcete odebírat novinky?

Zanechte nám svůj email a nic vám neunikne!


Máte dotaz, nové zprávy?

Nebojte se a napište nám!

napsat vzkaz

HANDec FEST - Rockové rozloučení s prázdninami.