Novinky

Punková energie Pořád stejně jako půlnoční nálož

Kapela Pořád stejně nabízí vlastní tvorbu s energickou kytarou usazenou do melodické linky písní. Je punk pořád stejný nebo pokaždé jiný?

Šmitec. Děkujeme všem za fest rockovou show

Jaký byl letošní HANDEC FEST? Na výbornou atmosféru a emoce, které přinesl, rádi vzpomeneme obrazem. Ani déšť nezkazil voděodolným návštěvníkům chuť bavit se skvělou muzikou.

Kamil Střihavka & Leaders! je šmakózní záležitost

Jedna z největších legend české rockové scény, zpěvák Kamil Střihavka vystoupí se songy Země vzdálená nebo Černá růže. Kamila doprovodí čtveřice výborných hudebníků Leaders!

Hudba Praha & Michal Ambrož, ex Jasná Páka

Hudba Praha je pokračováním kapely Jasná Páka založené kolem kytaristy a song-writera Michala Ambrože. Hudba Praha patří do síně slávy českého big-bítu.

Vanua2 s Yannickem Tevi je návratem na místo činu

Rytmika legendárního Blue Effectu tvoří základ kapely, která osciluje mezi rockovou hudbou a world music. Vévodí jí „sealovský“ hlas zpěváka Yannicka Tevi.

Dukla Vozovna ladí nezbedný punk

Punkrock Dukly má chytlavé refrény a okamžitě vás strhne tančit do kotle. Kapela má nové album "Sen nezbedného punka". Pestré texty a dunění rytmů doplňuje charakteristická double harmonika.

Lidopop - nejlepší lepidlo na půlnoční zábavu

Brněnská rocková skupina Lidopop hraje garage-bigbeat a je stálice klubové scény. Novým albem se vrací ke kořenům své generace, tedy ke stylu grunge.

Pivovar Černá Hora novým partnerem festivalu

Po pěti letech přichází změna hlavního partnera. Návštěvníci se mohou těšit na novou nabídku piva, která jim zpříjemní pobyt na Handec Festu.

Připojte se

  

Chcete odebírat novinky?

Zanechte nám svůj email a nic vám neunikne!


Máte dotaz, nové zprávy?

Nebojte se a napište nám!

napsat vzkaz

HANDec FEST - Rockové rozloučení s prázdninami.